Ana sayfa

Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.

şirket Profili

2007'den beri Özel Kozmetik Fırça Üreticisi, Shenzhen Eya Cosmetic Co. Ltd, Shenzhen, Çin'de lider bir kozmetik fırça üreticisi ve ihracatçısıdır.

 

Tasarımınıza göre çeşitli fırça özelleştirmeleri yapıyoruz.Ürünleriniz için çeşitli sentetik elyaf/doğal saç(saç), çevre dostu ahşap/bambu/plastik/akrilik(sap) ve yüksek kaliteli alüminyum/pirinç (yüksük) malzemeler arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Tüm siparişleriniz geleneksel el işçiliği ile yapılmaktadır.Üretim kapasitemize gönül rahatlığıyla bakabilirsiniz, EYA dünya çapında yılda 25 milyondan fazla yüksek kaliteli kozmetik fırça tedarik etmektedir.Fabrikamızın herhangi bir incelemesini ve değerlendirmesini kabul ediyor ve memnuniyetle karşılıyoruz.

 

Fırçalarımız Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Asya'da 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmiştir.EYA, müşterilerinin performans beklentilerini aşan en kaliteli el yapımı fırçaları üretmeye devam edecektir.

 

Tıpkı ELLE, INGLOT, Disney, NIVEA ve ARTISTRY'nin yaptığı gibi Shenzhen Eya Cosmetic Co., Ltd.'nin kaynak fırça seti, kabuki fırçası, tekli fırça ve makyaj araçlarına hoş geldiniz.OEM ve ODM siparişleriniz de memnuniyetle karşılanmaktadır.

 

Herhangi bir sorunuz varsa, bugün bizimle iletişime geçin.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

2003'ten beri Özel Kozmetik Fırça Üreticisi
İlk olarak 2003 yılında kurulan Shenzhen Eya Cosmetic Co. Ltd, önde gelen kozmetik fırça üreticisi ve Shenzhen, Çin ihracatçısıdır.Meiyuan, uzun yıllar boyunca mükemmel ürün kalitesi ve güvenilir satış sonrası hizmetleriyle ün kazandı.


Yılda 5 Milyon Kozmetik Fırça Üretiyor
Modern tesisler ve bir 5S yönetim sistemi ile EYA, dünya çapında her yıl 15 milyondan fazla yüksek kaliteli kozmetik fırça tedarik etmektedir.Fabrikamızın herhangi bir denetimini ve değerlendirmesini kabul ediyor ve memnuniyetle karşılıyoruz.

 

Özel Malzemeler
Tasarımınıza göre çeşitli fırça özelleştirmeleri yapıyoruz.Ürünleriniz için çeşitli sentetik elyaf, doğal saç, çevre dostu ahşap ve yüksek kaliteli alüminyum malzemeler arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Kendi Markamız

Kinlly olarak kendi markamız var.Bu, iş genişlemesindeki dönüm noktamızdır.

En önemlisi, inanılmaz derecede yumuşak el yapımı sentetik fırçalarımızla tanınan, uygun bir fiyata gelişmiş fırçalardan bir seçim yapıyoruz.

Herhangi bir soruyu yanıtlamak ve size özel bir teklif göndermek bizim için bir zevk olacaktır.

 

Talebinizi dört gözle bekliyoruz

 

Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.
Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.
Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.
Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.
Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.
Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.
Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.
Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.
Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : Kinlly, Calee

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 4800000-500000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. Sertifikalar