Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Kinlly, Calee, Eliz ve Bella
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 4800000-500000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 70% - 80%
Giriş

2007'den beri Özel Kozmetik Fırça Üreticisi, Shenzhen Eya Cosmetic Co. Ltd, Shenzhen, Çin'de lider bir kozmetik fırça üreticisi ve ihracatçısıdır.

 

Tasarımınıza göre çeşitli fırça özelleştirmeleri yapıyoruz.Ürünleriniz için çeşitli sentetik elyaf/doğal saç(saç), çevre dostu ahşap/bambu/plastik/akrilik(sap) ve yüksek kaliteli alüminyum/pirinç (yüksük) malzemeler arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Tüm siparişleriniz geleneksel el işçiliği ile yapılmaktadır.Üretim kapasitemize gönül rahatlığıyla bakabilirsiniz, EYA dünya çapında yılda 25 milyondan fazla yüksek kaliteli kozmetik fırça tedarik etmektedir.Fabrikamızın herhangi bir incelemesini ve değerlendirmesini kabul ediyor ve memnuniyetle karşılıyoruz.

 

Fırçalarımız Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Asya'da 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmiştir.EYA, müşterilerinin performans beklentilerini aşan en kaliteli el yapımı fırçaları üretmeye devam edecektir.

 

Tıpkı ELLE, INGLOT, Disney, NIVEA ve ARTISTRY'nin yaptığı gibi Shenzhen Eya Cosmetic Co., Ltd.'nin kaynak fırça seti, kabuki fırçası, tekli fırça ve makyaj araçlarına hoş geldiniz.OEM ve ODM siparişleriniz de memnuniyetle karşılanmaktadır.

 

Herhangi bir sorunuz varsa, bugün bizimle iletişime geçin.

Geçmiş

 

2003'ten beri Özel Kozmetik Fırça Üreticisi
İlk olarak 2003 yılında kurulan Shenzhen Eya Cosmetic Co. Ltd, önde gelen kozmetik fırça üreticisi ve Shenzhen, Çin ihracatçısıdır.Meiyuan, uzun yıllar boyunca mükemmel ürün kalitesi ve güvenilir satış sonrası hizmetleriyle ün kazandı.


Yılda 5 Milyon Kozmetik Fırça Üretiyor
Modern tesisler ve bir 5S yönetim sistemi ile EYA, dünya çapında her yıl 15 milyondan fazla yüksek kaliteli kozmetik fırça tedarik etmektedir.Fabrikamızın herhangi bir denetimini ve değerlendirmesini kabul ediyor ve memnuniyetle karşılıyoruz.

 

Özel Malzemeler
Tasarımınıza göre çeşitli fırça özelleştirmeleri yapıyoruz.Ürünleriniz için çeşitli sentetik elyaf, doğal saç, çevre dostu ahşap ve yüksek kaliteli alüminyum malzemeler arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Kendi Markamız

Kinlly olarak kendi markamız var.Bu, iş genişlemesindeki dönüm noktamızdır.

En önemlisi, inanılmaz derecede yumuşak el yapımı sentetik fırçalarımızla tanınan, uygun bir fiyata gelişmiş fırçalardan bir seçim yapıyoruz.

Herhangi bir soruyu yanıtlamak ve size özel bir teklif göndermek bizim için bir zevk olacaktır.

 

Talebinizi dört gözle bekliyoruz

 

Hizmet

Ürün portföyü

Makyaj fırçaları.

Entegre tedarik zinciri

Malzemelerimiz ISO 9001 ve BSCI sertifikalarımıza uygundur.

OEM

Dünyadaki tüm alıcılara OEM hizmetleri sunuyoruz.ISO 9001 ve BSCI sertifikalarına uyuyoruz.Alıcılardan herhangi bir tasarım veya gereksinim memnuniyetle karşılanacaktır.

Kalite kontrol

5S metodoloji sistemini uyguluyoruz ve QC süreç akış şemasını takip eden QC denetçilerimiz var.Müşterilerimiz için en iyi kaliteyi sağlamak için ürün test sürecimiz sıkı bir şekilde izlenmektedir.Temel malzemelerden bitmiş ürünlere kadar üretimin her adımını kontrol ediyoruz.

Muayene ve Dokümantasyon

Kalite Kontrol ekibimiz, her adım arasında kontrol eder ve herhangi bir alıcıya teslim edilmeden önce ürünlerin özelliklerini kontrol etmek için AQL testi yapar.

Nakliye

Fiyatlar FOB Shenzhen'e dayanmaktadır.İlgili tüm vergiler ve nakliye masrafları alıcı tarafından karşılanacaktır.

Minimum Sipariş ve Teslimat

MOQ 1000 adettir.Son ödeme tarihi genellikle 40 gündür.

Yönetim ve Personel

Temiz ve düzenli bir çalışma ortamı sağlamak için 5S metodolojisini uyguluyoruz.Yönetim ekibimiz, kaliteli ürünlerin geliştirilmesini sağlamak için personel ile çok yakın bir şekilde çalışır.

İletişim

Satış ekibi üyelerimiz 4-5 yıllık deneyime sahiptir.Müşterimizle etkin iletişim sağlayacaklardır.

Uzmanlık

Makyaj fırçaları.
Ekibimiz

Steven Song
EYA Brush Company, Co., Ltd.'nin Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Steven, 20 yıllık üretim yönetimi uzmanlığına sahiptir.Aynı zamanda EYA Brush Company'nin Baş Yenilikçisidir.


Lisa Su
EYA Brush Company, Co., Ltd'nin Başkan Yardımcısı ve Usta Fırça Üreticisi Lisa, 20 yıllık üretim uzmanlığına sahiptir.


Mark Huang
EYA Brush satış müdürü


Cora Zeng
EYA Brush satış temsilcisi


Kelly Huang
EYA Brush satış temsilcisi

 

Aimee Xie

EYA Brush satış temsilcisi

 

Hugo Huang

EYA Brush satış temsilcisi

 

Sean Şarkı

EYA Brush satış temsilcisi