Ana sayfa Haberler

Profesyonel makyaj fırçaları ve kullanımları

Sertifika
Çin Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
EYA ekibiyle çalışmaktan çok mutluyum, bana çok yardımcı oluyorlar, milyonlarca teşekkürlerYeni fırçalara ihtiyacım vardı ve bu harika bir şeydi. Onları şiddetle tavsiye ederim! Onlar gerçekten güzel kalite ve aldığınız her şey için fiyat harika!

—— Stoffregen Nathan-Amerika Birleşik Devletleri

Müşterim fırçaları denediğini söyledi, çok yumuşaklar ve farklı şekiller tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Büyük bir değer!

—— Thompson Kelly, Birleşik Krallık

Yardımın için teşekkürler, Mark.EYA, makyaj fırçalarının çok profesyonel bir tedarikçisidir.Hızlı yanıt, zamanında teslimat, iyi satış sonrası hizmet

—— Angelica Nasha, Fransızca

Bu fırçaları birkaç kez kullandım ve şu ana kadar onlardan oldukça memnunum. Herhangi bir dökülme yaşamadım. yumuşak ve kaliteli fırçalar.

—— Anderson Johns, Polonya

Fiyatına göre kaliteli fırçalar, bu fırçaları kullanmak farlarınızı çok güzel karıştırıyor, kılları yumuşak, temizlemesi kolay buldum, birkaç kez yıkadım ve mükemmel. Uygun fiyatlı fırça arıyorsanız tavsiye ederim

—— Nasha Sergunina-Rusya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Profesyonel makyaj fırçaları ve kullanımları
hakkında en son şirket haberleri Profesyonel makyaj fırçaları ve kullanımları

Makyaj güçlü görünmenizi sağlar, rahatlığınızdan ödün vermeden kendinizi istediğiniz şekilde sergilemek için size güven verir.Profesyonel Makyaj fırçaları yumuşak kılları ile kusursuz görünüm verir ve ürünün ciltte sadece emmesini sağlar.

 

makyaj fırçalarıgünlük yaşamınızda büyük bir fark yaratma veya makyajınızla kurduğunuz şeyi fethetmek için sizi güne hazır hale getirme eğilimindedir.Cilde zarar vermediği için doğal veya sentetik fırça seti kullanılması tavsiye edilir.Doğal fırçalar hayvan kılı tarafından yaratılır ve son derece mükemmel bir harmanlamaya sahipken, sentetik fırçalar ince ve kusursuz bir cilt sağlayabilen insan yapımı malzemelerden yapılmıştır.

 

Makyaj fırçalarının avantajları

Makyaj fırçalarının birkaç avantajı vardır.

 

  • Fırçalar, kontrol etmesi zor olan her şeydir ve nihai sonuçlarınız daha az karışık olacaktır.
  • Makyaj fırçası en yüksek kapsayıcılığı ve temiz bir yüzey sağlar.
  • Bunlar, her yere kozmetik uygulamak için temizdir ve bunlar, eğimli ciltte cilt kırılması için önemlidir.
  • Fırçaların kullanımı yüzdeki çatlaklardan uzak durabilir.Gelişimi ve toprağı liflerinden uzaklaştırmak için fırçaları ara sıra yıkamaya özen gösterin.
  • Fırçaları yıkamak için ılık su ve bebek temizleyicisi kullanabilirsiniz.
  • Fırçalar toprağa uyum sağlar ve uzmanlık için mükemmel fırçalar satın almanız gerekir.

 

Profesyonel makyaj fırça çeşitleri ve kullanımları

makyaj fırça setleritek tek satın almaya para yatırmak yerine en iyi satın alma yöntemidir.Nasıl yapacağınızı ve sonuçları istediğiniz gibi alacağınızı biliyorsanız, fırça birçok şekilde kullanılabilir.

 

Makyaj fırçaları hakkında biraz daha öğrenelim

Göz Farı Fırçaları

Ana göz farı fırçasında, göz kapağınızdan bir uç daha küçük olacaktır.

Hassas lifli ve ayarlanmış uçlu fırçalar.Fırça, tonları uygulamak için etkili bir şekilde göz kapağınıza doğru ilerlemelidir.Göz bağlantınız için keskin uçlu bir hesaplanmış fırçaya ihtiyacınız olacaktır.Göz farı karıştırmak için, marjinal olarak serbest lifli bir fırçanız ve ayarlanmış bir uca sahip olmanız gerekir.

 

Kapatıcı Fırçalar

Gözünüzün altına sıvı kapatıcı uygulaması için sentetik elyaflı bir fırça da tercih edebilirsiniz.Fırça, küçük noktaları ve kusurları hedeflemek için sıkıca paketlenmiş kıllardan ve sivri uçtan oluşmalıdır.

 

Kontur Fırçası

Gizleme ve özellikler yapmak çok önemlidir.Fırça yuvarlak bir uç içerir ve elmacık kemiklerinizin kenarlarını koordine etmek için marjinal olarak derecelendirilir.Yüzünüze duygusal bir görünüm kazandırmak için elmacık kemiklerinin altına gölge eklemek çok zordur.

 

Vakıf Fırçaları

Bu fırça, uçta paketlenmiş kıllarla daha dolgun görünmelidir.Islak makyaj yapmak sağlam ve sert olmalıdır.Sentetikli bir fırça tercih edebilirsiniz çünkü likit makyaj bir fırça ile temizlenmesi kolaydır.

 

Dewy Makyaj İçin

Pudralı ve likit makyaj uygulamakta fayda var.Bu tür fırçalar, sentetik ve keçi lifleri ile karıştırmak veya parlatmak için dairesel ve düz uçlu bir fırçada birleştirilir.Yanağınızdaki rengi karıştırmak için bu fırçaya ihtiyacınız olacak.

 

 

 

Pub Zaman : 2020-11-04 18:47:52 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Mark

Tel: 18926574646

Faks: 86-755-81794646

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)